Otevírací doba v červnu 2024

Vážení návštěvníci,

v průběhu června 2024 je poutní kostel otevřen ke komentované prohlídce od pondělí do neděle, včetně svátků. O víkendech a svátcích první prohlídka obvykle odchází v 9:00, poslední prohlídka poté začíná v 16:00 s výjimkou soboty, kdy je poslední prohlídka v 15:00. V sobotu máte možnost účasnit se modlitby růžence od 16:00, na kterou navazuje mše svatá v 16:30. 

Ve všední dny je první prohlídka obvykle v 10:00. Poslední v 15:00. V případě zájmu si můžete rezervovat prohlídku alespoň jeden pracovní den předem již od 9:00, případně od 16:00. 

V úterý 11.06. 2024 se komentované prohlídky z kapacitních důvodů konají pouze pro objednané skupiny.

Vlivem provozních důvodů se otevírací doba může lišit. Před návštěvou proto prosím pečlivě zkontrolujte sekci Aktuálně, nebo na našem facebooku, zda se prohlídky konají. Z výše uvedených důvodů také všem návštěvníkům doporučujeme si prohlídku rezervovat, nebo se dopředu informovat, jaké jsou aktuální možnosti.

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku či kritiku, napište nám. Na Vaše dotazy odpovíme v nejkratším možném termínu. Děkujeme!

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Sychrova
591 02 Žďár nad Sázavou

info@zelena-hora.cz
www.zelena-hora.cz

Nedaří se vám najít na webu informaci, kterou potřebujete? Využijte fulltextové vyhledávání.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.