Rezervace prohlídek

  • Přečtěte si informace o parkování zde.
  • Rezervaci termínu prohlídky doporučujeme pro všechny poutníky a návštěvníky. Bez rezervace Vám nemůže prohlídku garantovat. 
  • Aby byla rezervace platná musíte obdržet písemné potvrzení. Potvrzení požadovaného termínu prohlídky či nabídku jiného možného termínu obdržíte e-mailem nejpozději do dvou pracovních dnů.
  • Prosíme vedoucího skupiny, aby se dostavil do pokladny v kostele sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře alespoň 10 minut před rezervovaným začátkem prohlídky. Pokud nebude stanovený čas dodržen, nemůžeme garantovat přednostní prohlídku v dohodnutém (rezervovaném) termínu.
  • Rezervace termínu prohlídky je bezplatná.
  • Intervaly mezi jednotlivými prohlídkami určuje kastelán poutního kostela sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře, jsou limitovány provozními podmínkami a bezpečností návštěvníků. Prohlídky zpravidla začínají v celou hodinu.
  • Speciální požadavky k prohlídce (např. prohlídka mimo běžnou otevírací dobu, prohlídky pro uzavřenou skupinu…) musí být schváleny kastelánem poutního kostela a potvrzeny písemně e-mailem.
  • Cizojazyčný výklad je možné zajistit pouze pro objednané skupiny o min. počtu 10 osob.
  • Rezervovaný termín prohlídky může být v odůvodněných případech (např. v případě konání církevního obřadu) zrušen ze strany Římskokatolické farnosti Žďár nad Sázavou - II.

 

Rezervační formulář

Název skupiny *

Kontaktní osoba

Jméno *
Příjmení *
Telefon
E-mail *

Požadovaný termín prohlídky

Datum *
Čas *

Další informace

Počet návštěvníků ve skupině *
ZTP ve skupině
Ne
Ano
     - Počet ZTP
Požadovaný jazyk výkladu
CZ
EN
DE
CZ + vlastní tlumočník
Průvodcovské texty k prohlídce bez průvodce
Ne
Ano
     - Požadovaný jazyk
     - Počet ks
Další požadavky

Máte-li jakýkoliv dotaz, připomínku či kritiku, napište nám. Na Vaše dotazy odpovíme v nejkratším možném termínu. Děkujeme!

Poutní kostel sv. Jana Nepomuckého na Zelené hoře
Sychrova
591 02 Žďár nad Sázavou

info@zelena-hora.cz
www.zelena-hora.cz

Nedaří se vám najít na webu informaci, kterou potřebujete? Využijte fulltextové vyhledávání.

Tato stránka využívá cookies pro vaše lepší procházení webové stránky. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více zjistíte zde.